Gumowa gąsienica

Gąsienice gumowe są niezbędnym wyposażeniem wielu maszyn budowlanych. Ich odpowiedni dobór zapewnia komfort korzystania z urządzenia. Oferowane przez firmę GLIMAT gąsienice wykonane są z trwałego tworzywa, przy zastosowaniu nowoczesnych technik produkcji. Wytwarzane są przez cenioną włoską markę ITR. Dzięki wysokiemu standardowi produkcji firma pozyskała wielu klientów na rynku międzynarodowym. Gumowa gąsienica marki ITR to bez wątpienia produkt wysokiej jakości.

W asortymencie sklepu GLIMAT znaleźć można gąsienice w wielu rozmiarach. Oferowane modele są kompatybilne z maszynami popularnych marek, takich jak: Volvo, Cat, Caterpillar, Kobelco, Neuson, Komatsu, Kubota i in. W przypadku braku rozmiaru, którym jest zainteresowany klient, GLIMAT zamawia go bezpośrednio u producenta i sprowadza na życzenie. Pełna oferta sklepu dostępna jest pod adresem gasienicegumowe.eu.

Wybór usług firmy GLIMAT to gwarancja satysfakcji. Lata doświadczenia zbudowały renomę przedsiębiorstwa, które jest uznanym dystrybutorem gąsienic na rynku międzynarodowym.


Glimat Sp. z o.o.
Glówna 1c
44-109 Gliwice
tel. +48 (32) 338 03