Zdjęcia tarasów drewnianych

Przeglądając zdjęcia tarasów drewnianych, można zauważyć, że jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Stylowe patio jest szczególnie chętnie użytkowane w ciepłe dni, kiedy można na nim zjeść obiad czy wypić kawę, a także odpocząć na wygodnym fotelu czy kanapie. Na tarasach organizowane są spotkania z przyjaciółmi przy grillu, a także zabawy dziecięce. Powierzchnia drewniana jest przyjemna dla stóp. Amortyzuje również ewentualne upadki.

Solidna firma z deskami tarasowymi

TDM Tarasy Drewniane z Poznania oferuje swoim klientom sprzedaż desek z dwóch rodzajów drewna: egzotycznego i z modrzewia syberyjskiego. Charakteryzują się one dużą wytrzymałością. Ponadto nie nagrzewają się za szybko pod wpływem działania promieni słonecznych, a jednocześnie utrzymują przyjemną dla skóry temperaturę. Ponadto otrzymują oni również do wyboru deski kompozytowe – zachowujące własności drewna, a jednocześnie niewymagające impregnacji.

Firma zrealizowała już bardzo dużą ilość zamówień nie tylko z Poznania, ale z obszaru całej Polski. Jej klienci decydują się na projekty proste i bardziej wyszukane. TDM nie ma problemu ze wcieleniem w życie żadnego pomysłu. Wykonywane przez nią tarasy są dopracowane i znakomicie się prezentują. Dodatkową zaletą są ukryte łączenia, które gwarantują uzyskanie gładkiej i nieskazitelnej powierzchni.

Bardzo bogatą w zdjęcia galerię wykonanych przez firmę tarasów można znaleźć na stronie internetowej http://tdmtarasy.pl/galeria/wykonane-tarasy/. Mogą stanowić one inspirację podczas wybierania idealnego patio do własnego domu.


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna
Żwirowa 11
66-330 Pszczew
tel. 600 802 002